Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą ludzi którzy od wielu lat wdrażają, szkolą, doradzają i pomagają firmę w zakresie IT.  Mamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę którą potrafimy przekazać. Dbamy o to aby nasi kliencie mieli zawsze najlepsze z możliwych rozwiązań w rozsądnej cenie.  Chcemy aby zawsze na końcu wszyscy którzy decydują się na podjęcie współpracy powiedzieli – TAK o to nam chodziło. Dynamiczny rozwój wymusił przekształcenie dotychczasowych działalności  w spółkę aby nasi klienci mieli pewność i komfort że pracują ze stabilnym i pewnym partnerem.

Budowanie narzędzi  analitycznych

Analiza potrzeb klienta, wybór lub stworzenie oraz wdrożenie odpowiedniego oprogramowania.

Nasz zespół może pomóc w przygotowaniu niezbędnych analiz i zestawień potrzebnych przy zarządzaniu firmą. Mamy widzę doświadczenie i umiejętności aby zbudować narzędzia konieczne do zobrazowania tego co dzieje się w twojej firmie.

Programy na miarę twoich potrzeb

Jesteśmy w stanie stworzyć dla ciebie rozwiązanie na miarę twoich potrzeb. Nasze systemy tworzone są w nowoczesnej technologii i dostosowywane są pod potrzeby naszych klientów. Potrafimy zintegrować indywidualne rozwiązania z systemami ERP i sklepami internetowymi.

Mamy w tym zakresie doświadczenie, kompetencje i niezbędne zaplecze.

Kontakt

Greysoft sp. z o.o.

02-482 Warszawa
ul. Szczera 2A

mail: biuro@greysoft.pl

sprzedaż i marketing:

tel. 733 603 452

serwis techniczny:

tel. 698 312 939